Vairāk par Jøtul

Vairāk par Jøtul

Kopš 1853. gada Jøtul ir pasaules vadošais čuguna krāšņu un kamīnu ražotājs.
Šobrīd mēs pārdodam savus produktus 34 valstīs piecos kontinentos. Plašā klāstā pieejamie kamīni atbilst visām funkcionālajām un estētiskajām vajadzībām. Krāsnis un kamīni ir dažāda lieluma, kā arī gan ar mūsdienīgu, gan klasisku dizainu.
Mēs, Jøtul darbinieki, esam sava amata meistari, kas lepojas ar augstajām kvalitātes prasībām, kā arī mūsu tradīcijām un novatoriskajām dizaina koncepcijām. Ja Jums ir augstas tehniskās prasības un Jūs pieprasāt labāko – Jøtul ir piemērots Jums.

Jøtul ražo un pārdod čuguna krāsnis un kamīnus, koncentrējoties uz kvalitāti, nenovecojošu dizainu, patērētāju interesēm un visaugstāko drošības līmeni.

Jøtul pilnā klāstā piedāvā gan tradicionālas, gan mūsdienīgas krāsnis un kamīnus. Balstoties uz Norvēģijas meistarības tradīcijām, augstu kvalitāti un konsekventu laba dizaina pielietošanu, Jøtul turpinās būt šodienas un nākotnes paaudžu iecienītākā izvēle.
Mēs domājam, ka laba dizaina, kas ir noteicis augstu kvalitātes līmeni mūsu ražošanā, izmantošana ļoti sekmē to, ka Jøtul paliek par tirgus līderi kamīnu, krāšņu un iebūvju tirdzniecībā kopš 1853. gada. Mūsu nepārtrauktā nodošanās turpmākam augstas kvalitātes dizainam, kā arī nepārtraukta iecienītu produktu pārdošana sekmēs pelnītspēju un drošu nodarbošanos nākotnē, ieņemot arvien nozīmīgāku vietu mūsu izaugsmē.

Informācija par uzņēmumu

Jøtul ir viens no Norvēģijas vecākajiem industriālajiem uzņēmumiem.
Jøtul pirmsākumi meklējami uzņēmumā Kværner Brug, kas tika dibināts Kristiānijas nomalē 1853. gadā.
Jøtul AS ir Norvēģijas uzņēmums ar šādiem meitas uzņēmumiem – Jøtul North America Inc., Jøtul France SAS, Jøtul UK Ltd, Krog Iversen & Co un KI Produktion Aps. Jøtul Group pārdod savus produktus ar šādiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem – Jøtul, Scan, Kavani un ATRA.

Jøtul AS atrodas Fredrikstadē, tā ir lielākā rūpnīca ar vairāk nekā 400 darbiniekiem. Jøtul pārdošanas apjomi pieaug un 2005. gadā grupas apgrozījums bija apmēram NOK 800 miljonu ar labu ienesīgumu. Vairāk nekā 75% apgrozījuma tiek eksportēti uz pasaules tirgiem. Jøtul Norvēģijas ražotne atrodas Drammenā un Kråkerøy Fredrikstadē, bet citas ražotnes – Portlendā (ASV), Motz en Chautagne (Francijā) un Vissenbjergā (Dānija).

Īpašumtiesību struktūra

Jøtul AS pieder Norvēģijas holdinga sabiedrībai Jøtul Holding AS, kurā lielākais akciju turētājs ir privātie akciju fondi, ko pārvalda Accent Equity Partners un AS Selvaag Invest, Havfonn AS, Anchor Capital, kā arī Jøtul vadība.